PVA a KRMÍTKOVE ZMESI KRMIVA HULÍN

PVA a KRMÍTKOVE ZMESI KRMIVA HULÍN

Balenie PVA Mixu: polkilové a kilové balenie sú v praktických zipsových vreckách. Môžete ich opakovane otvárať a opäť hermeticky uzavrieť. Nedochádza tak k zvetrávaniu a vyprchávania prirodzeného arómu PVA mixu. Väčšie balenia 2,5 kg je v zavarených PVC vrecúškach a môžete ich použiť ako náhradná náplň do zipsového vrecka.

Skladovanie a spotreba: Skladujte mimo slnečné žiarenie, najlepšie do max. 18 ° C, v hermeticky uzavretom PVC obalu.

Spotrebujte do 12 mesiacov.

Method mix obsahujú oveľa väčší podiel tepelne upravených surovín, ktoré prevažujú nad klasickými a hrubšie častice sú triedené. Každá zmes je špecifická určitým prídavkom prírodných, silných atraktorov a zvýrazňovačov chuti a vône.

Možno použiť úspešne aj ako kvalitný základ pre výrobu boilies, ale až po přemletí na jemnejšie frakciu.

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme. V dobre uzavretých obaloch, aby zmes nevyvětrávala. Odporúčam spotrebovať do 6 mesiacov od nákupu, pri skladovaní v nepriedušných obaloch. Síce vydrží oveľa dlhšie, ale dochádza pomaly k samovoľnému vyvetrávaní prírodných zložiek. Žiadny výrobok na prírodnom základu nevydrží mať rovnaké vlastnosti po dlhé mesiace skladovaní. A na tom potom závisí aj úspech pri vode.

Krmítkovu zmes skladujte v suchu, najlepšie pri teplotách do 20 ° C. Majte ju hermeticky uzavretú v PVC sáčku tak, aby sa k nej nedostali mole. Ak sa tak stane, nevyhadzujte ju, ale čo najskôr zkrmte rybám, ktorým to nijako nevadí.
Spotrebujte najlepšie do 6 mesiacov od zakúpenia. Krmítkovka vydrží aj oveľa dlhšie, ale douhodobým skladovaním stráca postupne na pôvodnú, vysokej atraktivite.

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.